Novinky

Konec obchuudku v Čechách?

Od 1.3. do 31.3. je v obchuudku výprodej s 15% slevou téměř na všechny produkty (netýká se asi jen plenek). Produkty v akci jsou označené červeným nápisem "AKCE". U některých je uvedená původní cena, u některých ne, tak abyste se nenechali zmást ;-). Všechno zboží je možné objednat POUZE ONLINE a vyzvednout osobně v obchuudku, nebo si nechat poslat. Středy budou už během března zavřené. Na konci března obchuudek jak jste ho znali ukončí činnost a přesune se do jiné linie. Více informací na Facebooku. Děkuji moc všem, kteří mě podpořili!!!

Středa 4.3.2020 ZAVŘENO

Stokrát omílaná Slušná firma už má zase na pilno a ve středu je tím pádem zavřeno. Platí jako vždy, že můžete objednávat přes e-shop a vyzvedávat u kolegy každý den mezi 9 a 16 hodinou. Nebo se domluvit přímo se mnou, nebojte se ozvat ;-). Pokud by byl zájem otevřu místo středy tento čtvrtek, ale to musíte dát vědět, že někdo dorazí :-) ...

PF 2020

Zdravím všechny v novém roce a přeji nám, aby to byl rok plný splněných nadějí. Abychom o kus posunuli sami sebe a tím začali hýbat světem. Abychom byli milí sami k sobě i k sobě navzájem. Zapomněli na závist, nevraživost a urážení druhých. Abychom objevili v sobě ty největší poklady a viděli je i v druhých. Ať jdeme vstříc světlé budoucnosti ;-).

Zuzka Janglová z pomalé domácnosti.

Změna otevíračky 20.11.

A už to zase začíná :D. Středa úřední den... Moc se omlouvám za tu proluku, je bohužel nutná. Pokud míříte do obchuudku právě v tuto dobu, objednejte ještě během dopoledne přes e-shop a já vám objednávku připravím k vyzvednutí, kolega v obchodě předá ;-). Díky moc za pochopení!!

Změna otevíračky ve středu 25.9.

Omlouvám se moc a moc! Ve středu 25.9. bude otevřeno pouze odpoledne, tedy mezi 14 a 18 hodinou. Opravdu nerada zasahuji do otevírací doby Obchuudku už jen proto, že je tak minimální, a dělám to jen v neodkladných záležitostech. Tím je setkání manšaftu Slušné firmy, které tentokrát prostě jinak naplánovat nešlo.

Děkuju moc za pochopení! Uvidíme se odpoledne, nebo si připravte objednávku přes e-shop. Lahve buď nechte v Obchuudku, nebo připravím do vlastních, které mi opět můžete vrátit.

Krásný nový týden, Z*

OBJEDNÁVKA bambuckých másel

Tento týden je možné si objednat bambucká másla české výroby značky BE BUTTER s výhodnou slevou. Je to v Obchuudku už tak trochu tradiční postup :-). Na e-shopu jsou produkty zobrazené už s 15% slevou. Stačí tedy naložit košík, zvolit platbu předem a počkat si do příštího týdne na dodání. V nabídce jsou jak tuhá bambucká, tak šlehaná bambucká másla v několika voňavých variantách. Na podzim se budou hodit ;-).

Platba kartou

Dlouho poptávaná platba kartou v Obchuudku je konečně možná!! :-)

V otevírací době Obchuudku, tedy každou středu mezi 9-11:30 a 14-18 hodinou je možné zaplatit nákup jak hotově, tak platební kartou. Pokud by někdo stále rád platil fakturu z tepla domova, určitě mu ráda vyhovím ;-)

Těším se na návštěvu!

Letní dovolená

Už ji potřebujeme jako sůl. Vypnout a jen být. Obchuudek bude zavřený na tři týdny v červenci od 1.7. do 21.7. a poté jetště jeden týden v srpnu od 12.8. do 18.8.

Užívejte léta, odpojte se od sítí a užívejte!! ;-)

Buďte v obraze

Chcete mít nejaktuálnější informace z Obchuudku? Chcete spolu se mnou objednávat speciální zásilky? Sledujte stránku Obchuudku na Facebooku. Jooo, hold tam jsou ty informace nejčerstvější a je jich tam nejvíc. Nemáte-li Facebook nezoufejte a zkuste si rozkliknout nejčerstvější poznámku na úvodní stránce vlevo dole :-). A právě tam najdete také info, pokud bohužel musím v otevírací době vyřizovat důležité..

Děkuji a těším se na viděnou, na slyšenou, na psanou :-)

Stránka 1 z 2 - 14 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.