Jak nakupovat

Obchuudek funguje jednak jako e-shop a jednak jako kamenná prodejna.

Prodejna má otevřeno každou středu od 9 do 18 hodin, s pauzou na oběd mezi 11.30 a 14.00. Jelikož Obchuudek nesídlí sám, nákup objednaný přes e-shop můžete vyzvednout kterýkoliv všední den mezi 9 a 16 hodinou. Platit nově můžete jak s hotovostí, tak platební kartou (u toho však musím být já osobně).

Pokud jste zdaleka, balíčky zasílám v současnosti jen přes Zásilkovnu, která vychází nejlevněji. Při váze balíku nad 5 kilogramů, připočítávám váhovou "přirážku" 50,- Kč, hold tam to neošidím. Líp to vždycky vyjde s platbou předem.

Objednávky vyřizuji, co nejdříve po obdržení, přesto se může stát, že mi to rodina okamžitě nedovolí. Pokud spěcháte s dodáním připište urgenci do poznámky.

Jelikož jdu za svým snem domácnosti a obchodu bez odpadu, balím vše v první řadě do již použitých materiálů. Ať už to jsou papírové krabice, igelitové obálky nebo papírové sáčky. Výplně do balíčků jsou ty, které už nejednu cestu urazily. Přelepené jsou ekologickou papírovou páskou s lepidlem na bázi přírodního kaučuku bez rozpouštědel. Adresy pro vás píšu ručně a dávám si na nich záležet. 

Prodávám také věci stáčené a na váhu. Pokud si nepřinesete, nebo nezašlete nádoby a sáčky vlastní, naplním vám papírové nebo látkové pytlíky, sklenice nebo plastové lahve, jak jinak než minimálně jednou použité.

Mých ideálů férového obchodu, odpovědné firmy, čisté přírody a zdravého života se v Obchuudku držím zuby nehty. A je mi ctí, že jsem součástí Slušné firmy.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.