Nově je možné v Obchuudku a v mé přítomnosti PLATIT KARTOU! Těším se na viděnou ;-)

Jak nakupovat

Obchuudek funguje jednak jako e-shop a jednak jako kamenná prodejna.

Prodejna má otevřeno každou středu od 9 do 18 hodin, s pauzou na oběd mezi 11.30 a 14.00. Jelikož Obchuudek nesídlí sám, nákup objednaný přes e-shop můžete vyzvednout kterýkoliv všední den mezi 9 a 16 hodinou. Platit nově můžete jak s hotovostí, tak platební kartou (u toho však musím být já osobně).

Balíček je možné dovézt do Kutné Hory a předat v kavárně Matky Sobě sídlící v Bartolomějská 221, 284 01 Kutná Hora.

Pokud jste zdaleka, balíčky zasílám v současnosti jen přes Zásilkovnu, která vychází nejlevněji. Při váze balíku nad 5 kilogramů, připočítávám váhovou "přirážku" 50,- Kč, hold tam to neošidím. Líp to vždycky vyjde s platbou předem.

Objednávky vyřizuji, co nejdříve po održení. Nejčastěji z Obchuudku odchází každou středu, ostatní dny jak mi rodina dovolí. Pokud spěcháte s dodáním připište urgenci do poznámky.

Jelikož jdu za svým snem domácnosti a obchodu bez odpadu, balím vše v první řadě do již použitých materiálů. Ať už to jsou papírové krabice, igelitové obálky nebo papírové sáčky. Přelepené jsou ekologickou papírovou páskou s lepidlem na bázi přírodního kaučuku bez rozpouštědel. Adresy pro vás píšu ručně a dávám si na nich záležet.

Prodávám také věci stáčené a na váhu. Pokud si nepřinesete, nebo nezašlete nádoby a sáčky vlastní, naplním vám papírové nebo látkové pytlíky, sklenice nebo plastové lahve, jak jinak než minimálně jednou použité.

Mých ideálů férového obchodu, odpovědné firmy, čisté přírody a zdravého života se v Obchuudku držím zuby nehty. A je mi ctí, že mám punc Slušné firmy.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.