Od 1.7. do 21.7 dovolenkujeme, proto objednávky z tohoto období odbavím až po návratu. Díky za pochopení a přeji krásné léto! Zuzka z Obchuudku

Jak nakupovat

Obchuudek funguje jednak jako e-shop a jednak jako kamenná prodejna.

Prodejna má otevřeno každou středu od 9 do 18 hodin, s pauzou na oběd mezi 11.30 a 14.00. Jelikož Obchuudek nesídlí sám, nákup objednaný přes e-shop můžete vyzvednout kterýkoliv všední den mezi 9 a 16 hodinou.

Balíček je možné dovézt do Kutné Hory a předat v kavárně Matky Sobě sídlící v Bartolomějská 221, 284 01 Kutná Hora.

Pokud jste zdaleka, balíčky zasílám poštou, nebo přes Zásilkovnu. Při zasílání Českou poštou jsou i váhově oddělené, tak abyste mohli platit výši dopravného s ohledem na velikost objednávky. Ještě líp to vždycky vyjde s platbou předem.

Objednávky vyřizuji, co nejdříve po održení. Nejčastěji z Obchuudku odchází každou středu, ostatní dny jak mi rodina dovolí. Pokud spěcháte s dodáním připište urgenci do poznámky.

Jelikož jdu za svým snem domácnosti a obchodu bez odpadu, balím vše v první řadě do již použitých materiálů. Ať už to jsou papírové krabice, igelitové obálky nebo papírové sáčky. Přelepené jsou ekologickou papírovou páskou s lepidlem na bázi přírodního kaučuku bez rozpouštědel. Adresy pro vás píšu ručně a dávám si na nich záležet.

Prodávám také věci stáčené a na váhu. Pokud si nepřinesete, nebo nezašlete nádoby a sáčky vlastní, naplním vám papírové nebo látkové pytlíky, sklenice nebo plastové lahve, jak jinak než minimálně jednou použité.

Mých ideálů férového obchodu, odpovědné firmy, čisté přírody a zdravého života se v Obchuudku držím zuby nehty. A je mi ctí, že mám punc Slušné firmy.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.