Nově je možné v Obchuudku a v mé přítomnosti PLATIT KARTOU! Těším se na viděnou ;-)
  • 1 z 3
 

MiniMimi kalhotková plenka (+ krátká vkládací plena)

Neohodnoceno
 

MiniMimi řada speciálně pro malá miminka, cca od 2 do 6 kg.

Dostupnost Zvolte variantu Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno
Varianta
415 Kč 415 Kč 415 Kč 415 Kč
   
Značka Bamboolik
Kategorie Vnitřní pleny
 

I těm nejmenším z nejmenších můžete poskytnout komfort látkových plen. Látkovými plenami můžete prospět ke zdraví svého miminka. Nehledě na to, že vám bude vděčné také životní prostředí a v neposlední řadě váš rodinný rozpočet.

JAK PLENKA FUNGUJE?

Uvnitř kalhotek, tvořících plenku (takže je jejich použití svou jednoduchostí srovnatelné s jednorázovou plenou, nic nemusíte skládat či překládat), najdete krátkou vkládací plenu, kterou za pomoci tří patentek jednoduše přicvaknete na své místo. Krátká vkládací plena je vyrobena z bambusové viskózy, která je až čtyřikrát savější než bavlna a kromě toho vykazuje další skvělé vlastnosti: je antibakteriální a termoregulační. MiniMimi kalhotková plena je dále savá sama o sobě po celém svém povrchu (díky použité kombinaci bavlny a polyesteru, tzv. kojeneckého plyše), takže je vhodná i samotná na kratší přebalovací interval.

Krátkou vkládací plenu snadno využijete i poté, co vaše maličké odroste MiniMimi plenám, a to jak v Bamboolikově AI2 systému tak i v AIO plenkách.

Velikost MiniMimi plenky snadno přizpůsobíte malému tělíčku za pomoci dvou řad patentek na přední řadě plenky. Suché zipy pak jde v případě potřeby zapnout i přes sebe, takže MiniMimi plenka padne i těm nejmenším vždy na milimetry přesně.¨

K MiniMimi kalhotkové plence budete nutně potřebovat MiniMimi svrchní kalhotky. Pozor, bez nich by to nešlo, kalhotková plenka sama o sobě nemá nepromokavou vnější vrstvu.

JAK SI PORADIT S ÚDRŽBOU?

S Údržbou a péčí o plenky si hlavu nelámejte, stačí umět používat pračku!

TIP

Při praní kalhotkových plenek a svrchních kalhotek MiniMimi nezapomeňte sepnout suché zipy tak, jako by plenka byla zapnutá na miminku, a obrátit ji naruby. Zabráníte tak tomu, že se vám v pračce vytvoří gigantický uzel prádla (jehož rozmotání trvá celou věčnost) a zároveň si zajistíte, že suché zipy vydrží denní používání i po dobu několika let (a dětí).

PÁR TECHNICKÝCH ÚDAJŮ

Složení:
Kalhotková plena: 80 % bavlna, 20 % polyester
Krátká vkládací plena: 65% bambusová viskóza, 28% bavlna, 7% elastan

Údržba:
Perte na 60°C.
Můžete sušit v sušičce.
Nežehlete!

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.