Obchuudek vyprodává sortiment s 15% slevou téměř na všechny produkty! Akce končí 31. března 2020.
 

Separační plenky jednorázové Deluxe

Neohodnoceno
 

Ke snadnému a hygienickému odstranění stolice a zvýšení pocitu sucha vašeho děťátka.

Dostupnost Objednám Vám
219 Kč
   
Kód produktu 429
Značka Bamboolik
Kategorie Separační pleny
 

V ČEM SE LIŠÍ OD JEDNORÁZOVÝCH SEPARAČNÍCH PLENEK ECONOMY?

Separační plenky Deluxe jsou silnější, méně propustné, udrží více stolice, také jsou větší. Částečně udržují pocit suchého zadečku, podobně jako pratelné flísové separační plenky. 

TIP: Pokud je rozstřihnete napůl, představují v kombinaci s mycím olejem Medvídek perfektní ekologickou variantu vlhčených ubrousků.

JAK PLENKA FUNGUJE?

 Separacni plenka v praxi

 1. Na plenku rozložte separační plenku tak, aby zakrývala co největší plochu pleny a přitom nevyčnívala z kalhotek. (V případě potřeby ji můžete zahnout pod okraje vkládací plenky.)

2. Dítě zabalte do plenky jako obvykle. Separační plenka sníží míru vlhkosti na jeho pokožce. Přebalujte nejpozději po 2-3 hodinách nebo co nejdříve po pokakání.

3. Pokud je plenka pokakaná, uchopte separační plenku za čisté okraje a sejměte z pleny tak, aby obsah zůstal v separační plence. Separační plenku včetně obsahu vyhoďte do odpadkového koše. Plenu, která díky separační plence neobsahuje hrubé nečistoty, můžete dát do koše na prádlo nebo pračky, jako by byla jen počuraná.

POZOR! Nikdy separační plenky neházejte do toalety, hrozí ucpání odpadu! 

PÁR TECHNICKÝCH ÚDAJŮ

Rozměry: 17,5 x 33 cm

Materiál: 60% celulóza, 40% polypropylen 

Počet kusů v balení: 100 ks

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.