Obchuudek vyprodává sortiment s 15% slevou téměř na všechny produkty! Akce končí 31. března 2020.
Akce Efekt lupa
  • 1 z 2
 

Látkové slipové vložky z biobavlny

Neohodnoceno
 

Látkové slipové vložky jako alternativa k jednorázovým dámským vložkám.

Sada 3 kusů.

Dostupnost Objednám Vám
Běžná cena 249 Kč
Ušetříte 37,35 Kč (–15 %)
211,65 Kč
   
Kód produktu 735
Značka Bamboolik
Kategorie K péči o sebe
 

Proč? Protože jedna průměrná žena vyprodukuje za svůj plodný život cca 150 kg obtížně rozložitelného odpadu v podobě jednorázových menstruačních pomůcek.

Vyděsilo vás toto číslo? Tak si řekněme něco pozitivního:

Výhody látkových vložek:
- Jsou neuvěřitelné příjemné. Konvenční vložky jsou vyrobeny z umělých materiálů; proti těm my bojujeme bio bavlnou. Ta má navíc certifikaci GOTS, která je zárukou vysoké kvality a vysoké etiky při zpracování bavlny.
- Díky použitým materiálům jsou látkové vložky mnohem prodyšnější než jednorázové. Velmi je tedy doporučujeme těm ženám, které trpí na gynekologické záněty a podobné nepříjemnosti.
- Jsou tenoučké, přesto super savé.
- Naše vložky mají skvěle padnoucí střih. Nejsou střižené z jednoho kusu i s křidélky, jako většina látkových vložek, které jsou na trhu. Křidélka jsou na nich našitá a jsou oddělena lemovkou, což znamená, že po nich nic nestéká. A vložky se nikam neposouvají, drží přesně tam, kde mají.

Kdy se vám bude slipová vložka hodit?
- Ve slabších dnech menstruace (pro běžný menstruační tok doporučujeme naši denní vložku).
- Funguje jako perfektní pojistka k menstruačnímu kalíšku či jiným „vnitřním“ menstruačním pomůckám. Nebo jako pojistka při lehké/stresové inkontinenci.
- Jako pomůcka denní potřeby, pokud používáte vložky jako prevenci proti zánětům. V tomto případě jsou látkové vložky nejlepší volba – jsou prodyšné, bez parfemace. Je totiž třeba říct, že trpí-li žena na často se opakující záněty, může být jednou z příčin těchto zánětů neustálé používání málo prodyšných parfemovaných jednorázových vložek. Přechodem na látkové vložky se může podařit tento začarovaný kruh protnout.

Co je certifikace GOTS?

Jde o nejpřísnější mezinárodní biotextilní certifikaci. GOTS certifikát vám zaručí, že výroba bavlny i konečného výrobku je ekologicky čistá a naprosto v pořádku. GOTS má podrobně zpracovány i požadavky na bezpečné a lidsky důstojné pracovní podmínky.

Materiálové složení:
Savé vrstvy: 100 % biobavlna
Spodní vrstva + křidélka: 100 % polyester

Údržba:

Před použitím vyperte.
Rozměr: 17x6 cm
Složení: dotyková vrstva biobavlna, ostatní vrstvy polyester

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.