Kdo a co za tím stojí…

Jsem to já Zuzka Janglová. Začínající podnikatelka. Nadšená a zapálená do všeho, co dělám. Jsem nejraději, když se mohu s ostatními o radost z věci podělit a inspirovat tím ke změně další.

Příroda a ekologie je protkaná celým mým životem. Není proto náhoda, že hlavním směrem, kterým jdu já, Obchuudek i Pomalá domácnost je život bez odpadu a jeho naplňování drobnými krůčky každý den.

Obchuudek je obchodem plným rad, inspirace a věcí, které opravdu potřebujete. Ještě není kompletně bezobalový, je to však jeho velký vysněný cíl.

S Pomalou domácností vám předávám rady a tipy, jak přímo vaši domácnost pomalu, ale jistě převést na bezodpadovou. Jak využít přírodní kosmetiky, ekologické drogérie nebo nákupu bez obalu, abyste byli spokojenější. Snažím se jít vlastním příkladem a sama zkouším další a další možnosti.

Pod značkou Pomalé domácnosti tvořím a šiju pomocníky do každé domácnosti, ať už se nad odpadem zamýšlí, nebo ne. Chlebovky, kuchutěrky, kukaně nebo síťky na nákup, to jsou drobnosti, které nám každodenní běžný život rozveselí a zpříjemní. A další nápady se stále hrnou.