O mně

Kdo a co za tím stojí…

Jsem to já Zuzka Janglová. Začínající podnikatelka. Nadšená a zapálená do všeho, co dělám. Jsem nejraději, když se mohu s ostatními o radost z věci podělit a inspirovat tím ke změně další.

Máme dělat to, co nás baví. To, co nás bavilo od dětství. Já milovala markování, proto vznikl Obchuudek. Miluji poučovat, a proto přednáším o Pomalé domácnosti :-). Předávám své znalosti v rámci kurzů a pomáhám na nové cestě přímo u vás doma osobní konzultací.

Příroda a ekologie je protkaná celým mým životem. Není proto náhoda, že hlavním směrem, kterým jdu já, Obchuudek i Pomalá domácnost je život bez odpadu a jeho naplňování drobnými krůčky každý den.

Obchuudek je obchodem plným rad, inspirace a věcí, které opravdu potřebujete. Ještě není kompletně bezobalový, je to však jeho velký vysněný cíl.

S Pomalou domácností vám předávám rady a tipy, jak přímo vaši domácnost pomalu, ale jistě převést na bezodpadovou. Jak využít přírodní kosmetiky, ekologické drogérie nebo nákupu bez obalu, abyste byli spokojenější. Společně najdeme právě vaši cestu, odpovíme na všechny otázky i námitky a pomalými změnami půjdeme vstříc bezodpadovému cíli.