O mně

Kdo a co za tím stojí…

Jsem to já Zuzka Janglová. Začínající podnikatelka. Nadšená a zapálená do všeho, co dělám. Jsem nejraději, když se mohu s ostatními o radost z věci podělit a inspirovat tím ke změně další.

Příroda a ekologie je protkaná celým mým životem. Není proto náhoda, že hlavním směrem, kterým jdu já, Obchuudek i Pomalá domácnost je život bez odpadu a jeho naplňování drobnými krůčky každý den.

Obchuudek je obchodem plným rad, inspirace a věcí, které opravdu potřebujete. Ještě není kompletně bezobalový, je to však jeho velký vysněný cíl.

S Pomalou domácností vám předávám rady a tipy, jak přímo vaši domácnost pomalu, ale jistě převést na bezodpadovou. Jak využít přírodní kosmetiky, ekologické drogérie nebo nákupu bez obalu, abyste byli spokojenější. Snažím se jít vlastním příkladem a sama zkouším další a další možnosti.

Jako poslední se přidala značka Bagy, kde společně s Miškou Kubešovou šijeme pomocníky do každé domácnosti, ať už se nad odpadem zamýšlí, nebo ne. Chlebovky, kuchutěrky, kukaně nebo síťky na nákup, to jsou drobnosti, které nám každodenní běžný život rozveselí a zpříjemní.