Kde se uvidíme

4. 2. 2018 Středočeský Ekofestival – Poděbrady – téma zero waste. Za Obchuudek, Pomalou domácnost a Bagy design – workshop s ekologickou drogérií, ušití tašky, pytle pytlíku z vlastních materiálů (tričko, prostěradlo, povlečení, záclona…) a taky pomocníci do každé domácnosti z naší vlastní výroby.

TÉMATA SETKÁNÍ MOHOU BÝT:
Prezentace látkových plen
Prezentace je možná po domluvě kdykoliv a kdekoliv, nebojte se ozvat. Může se jednat o individuální i skupinové povídání. Vždy je lepší nebýt na to sám a přibrat manžela, manželku, kamaráda, kamarádku, maminku, tatínka…

Život bez odpadu
Máte zájem popovídat si o životě bez odpadu, zjistit jak a co posunout ve vaší domácnosti blíže této myšlence? Ukázat si praktické tipy, vymyslet plán přímo šitý na míru vaší rodině? To je skvělá příležitost se setkat!
Zajímá vás udržitelná móda (sustainable fashion aneb slow fashion) nebo fairtrade v jakémkoliv oboru?
Napište nebo zavolejte, ráda vám předám své znalosti a zkušenosti.

Přírodní a domácí drogerie
Vádí vám, že na každém drogistické krabičce je symbol ohrožující vaše zdraví? Svědí a pálí vás ruce po každém použití čistících prostředků? Trpí někdo ve vaší rodině kožní alergií nebo ekzémem? Víte proč vaše prádlo neztrácí barvu? Spousta otázek a spousta odpovědí. Pomohu se zorientovat v ekologické drogérii nebo naučím tvořit si ji doma sami.
Stačí se ozvat a domluvíme se na společném setkání.