Kde se uvidíme

13.11. pondělí 17-19 hod. – Dobrá čajovna Kolín – Seminář o Vánocích bez odpadu: adventní kalendáře, tipy na dárky i jejich balení. Bude toho hodně. Přihlašování na e-mailu nebo telefonicky. Cena 250,- Kč a jako dárek balící furoshiki.

14.11. úterý 15.30-17.30 hod. – Rodinné centrum Putti Sázava – Seminář Ekologický úklid bez odpadu: jak zvládnout domácní úklid – jak ho rozplánovat, udržet a vydržet, čím na to, za draho i za levno, bez obalu, doma vyrobeným…

29.11. středa – Kolín – Adventní Mama Market: Jako spolupořadatelka i jako prodejkyně na dalším Mama Marketu tentokrát v „Kulturáku“. Mama Market je prodejní akce maminek, které jen tak rády tvoří i těch, které se na tvrdo vrhly do podnikání. Přijďte omrknout, podpořit i nakoupit třeba vánoční dárek.

1. – 3.12. Praha OD Kotva – Festival Mini: Naše značka Bagy je poctěna, že může být součástí této luxusní akce

9.12. sobota – Tvrz Nebovidy – Vánoce na tvrzi: Tradiční setkání před Vánocemi v Nebovidech. To pravé předvánoční setkání, plné vánočních tradic, dobrot, koled i vánočních dárků.

17. – 18.12. Flerjarmark Pardubice – Kongresové centrum Afi: Opět se značkou Bagy, představujeme svoji tvorbu.

V letošním roce se budeme moci setkat na každém kolínském trhu. Nezapomeňte se u stánku Obchuudku zastavit. Nebo se přijďte podívat a popovídat přímo do prodejny jakoukoliv středu v otevírací době. Nehodí se Vám čas? Ozvěte se a domluvíme si individuální termín.

Termíny nadcházejících trhů na kolínském Karlově náměstí:
Vánoční 15.12.2017

TÉMATA SETKÁNÍ MOHOU BÝT:
Prezentace látkových plen
Prezentace je možná po domluvě kdykoliv a kdekoliv, nebojte se ozvat. Může se jednat o individuální i skupinové povídání. Vždy je lepší nebýt na to sám a přibrat manžela, manželku, kamaráda, kamarádku, maminku, tatínka…

Život bez odpadu
Máte zájem popovídat si o životě bez odpadu, zjistit jak a co posunout ve vaší domácnosti blíže této myšlence? Ukázat si praktické tipy, vymyslet plán přímo šitý na míru vaší rodině? To je skvělá příležitost se setkat!
Zajímá vás udržitelná móda (sustainable fashion aneb slow fashion) nebo fairtrade v jakémkoliv oboru?
Napište nebo zavolejte, ráda vám předám své znalosti a zkušenosti.

Přírodní a domácí drogerie
Vádí vám, že na každém drogistické krabičce je symbol ohrožující vaše zdraví? Svědí a pálí vás ruce po každém použití čistících prostředků? Trpí někdo ve vaší rodině kožní alergií nebo ekzémem? Víte proč vaše prádlo neztrácí barvu? Spousta otázek a spousta odpovědí. Pomohu se zorientovat v ekologické drogérii nebo naučím tvořit si ji doma sami.
Stačí se ozvat a domluvíme se na společném setkání.