Pravidelné objednávky kosmetiky každý měsíc

Někdo už zachytil, pro jiné je novinkou, že sklad balené kosmetiky v Obchuudku se omezuje. Nahrazuji ho variantou objednávek na přání za zvýhodněnou cenu. Nebojte se, že by už nic ke koupi běžně nebylo, nejprodávanější stálice zůstávají. Takto však můžu nabídnout daleko širší sortiment, aniž by se kazil ve vitríně.

Jak to funguje?

Na začátku každého měsíce je k dispozici formulář, do kterého vepíšete Vámi objednávané zboží značek Nobilis Tilia, Eoné, Havlíkova apotéka a Sportique. Stačí si tedy vybrat, zkopírovat název nebo adresu a odeslat. Uzávěrka je každý 5. den v měsíci. Objednávky dám do kupy, připravím Vám faktury a jakmile zboží dorazí je pro Vás nachystané v Obchuudku k vyzvednutí. Dovézt je možno i do Kutné Hory (kavárna Matky sobě) nebo poslat poštou. Jedině při osobním vyzvednutí v Obchuudku je možné platit hotově, jinak platba probíhá převodem.

Všechna nabízená kosmetika je slevou 10 %. Poštovné a dovoz se řídí podmínkami stejnými jako v e-shopu Obchuudku. Tedy 20,- Kč za dovoz do Kutné Hory (domluvte se po vícero, není třeba platit každý zvlášť). Balík do 1 kg za cenu 60,- Kč, balík těžší za 110,- Kč.

Budu ráda za Vaši zpětnou vazbu a věřím, že tato forma pro nás bude přínosem.

Nejčerstvější formulář je připraven ZDE.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *