Obchuudek a já

Kdo a co stojí za Obchuudkem…

Jsem to já, Zuzka Janglová z Kolína. Maminka tří dětí, žena v tuto chvíli v domácnosti, s dětmi nejraději venku.

Během mateřské a rodičovské dovolenky jsem přišla na mnoho věcí a začala jsem mít potřebu ty nabyté zkušenosti, dovednosti i znalosti předávat dál. Začalo to s látkovými plenami, a tak jsem se stala látkovou poradkyní Bamboolik. Pokračovalo to s přírodní kosmetikou, a tak zastupuji českou firmu Nobilis Tilia. Při této cestě vznikla myšlenka Obchuudku, pohodového místa, kde si o těch všech dobrých věcech můžeme popovídat nebo si je dokonce pořídit.

Pro mě v tuto chvíli vrcholem směřování je „zero waste“, tedy život bez odpadu a udržitelnost na všech frontách. Za cíl Obchuudku si dávám nabídnout i vám jen to, co opravdu potřebujete.

Na své cestě se snažím stále vzdělávat, abych vám mohla předat nejen vlastní zkušenosti, ale i odbornou radu. Za látkové pleny jsou to pravidelná školení Bamboolik (mimojiné také bezplenková komunikační metoda, psychomotorický vývoj dítěte do jednoho roku, dysplazie kyčlí u miminek),  za přírodní kosmetiku kurzy Nobilis Tilia („Víc než jen kosmetika – Vše o produktech Nobilis Tilia“, „Celostní péče v těhotenství, při porodu a o novorozence“), za šátky lektorský kurz vázání na břicho i záda u Evy Šupčíkové.

Uložit

Uložit

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *